about.jpg

Specjalizacja: terapia czaszkowo krzyżowa, fizjoterapeuta, terapeuta manualny,

Doświadczenie: prowadzę nieprzerwanie od kilkunastu lat praktykę zawodową. Swoją wiedzę pogłębiałam zdobywając doświadczenie przez pracę we wrocławskich szpitalach, przychodniach. Tam pod okiem cenionych lekarzy jak i specjalistów różnych form rehabilitacji maiłam możliwość doskonalenia technik jak i pogłębiania wiedzy, a szczególnie jej praktycznych aspektów.

Edukacja: Z wyróżnieniem ukończyłam technikum masażu dla niewidomych i słabowidzących. Jestem absolwentką studiów na kierunku fizjoterapii we Wrocławiu. Kolejnym etapem było rozpoczęcie edukacji w Polskiej Akademia Osteopatii w Krakowie.

Kursy: Oprócz wiedzy nabytej w szkołach ukończyłam liczne szkolenia i kursy, do najważniejszych należą:

• Terapia Cranio-Sacralna (czaszkowo – krzyżowa) Upledgera
• Terapię Manualną i wiele innych.

Inne: Współpracuję z Instytutem Upledgera w USA jako jedna z przedstawicieli Terapii Cranio-Sacralnej Instytutu w Polsce. Jestem członkinią Sekcji Niewidomych masażystów i Fizjoterapeutów.

Cenię sobie profesjonalizm, wciąż się rozwijam swoją wiedzę i doświadczenie, które nabywam podczas licznych szkoleń prowadzonych przez cenionych osteopatów z całego świata.

Moja praca od zawsze była wielką pasją, a od kiedy mam styczność z osteopatią pasja nabrała większego znaczenia, jest silniejsza. Dzięki osteopatii mam możliwość poznania przyczyn powstawania problemów u moich pacjentów, co powoduje u mnie uśmiech, bo wiem jak im pomóc.

Opinie naszych klientów

Polecam gabinet w Fit4living. To moja pierwsza wizyta u tego terapeuty i strzał w dziesiątkę. Znacząca poprawa już po pierwszej wizycie, na pewno wrócę.

Tomek Pietrzyk

Bardzo dobra obsługa, przyjazny stosunek do pacjenta, P. Monika jest delikatna, cierpliwa i z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Polecam.

Ewa Garncarz

Fachowa i mila obsługa, pacjent nie jest zostawiony samemu sobie, zrozumiale wszystko tłumaczy. Pełny profesjonalizm. Bardzo polecam Panią Monikę za indywidualne podejście do pacjenta.

Weronika Podlewska

Wysokiej klasy specjalistka terapii czaszkowo krzyżowej o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem, w którym priorytetem jest pacjent. Bardzo dobra współpraca , co prowadzi do szybkiego powrotu do zdrowia. Zamierzam nadal korzystać z pomocy Pani Moniki. Jeśli ktoś szuka  znakomitych fachowców – serdecznie polecam.

Sławek Bębenek

Jeśli masz pytania napisz do mnie

ul. Imbirowa 1b
55-080 Kąty Wrocławskie

tel. 881 313 372

kontakt@gabinet-zdrowia.pl

    Fizjoterapia dla dzieci i dorosłych