about.jpg

Nazywam się Monika Szczepaniak. Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką i absolwentką Polskiej Akademii Osteopatii w Krakowie, gdzie ukończyłam 5-letnie studia z zakresie osteopatii. Jestem osobą o bardzo słabym wzroku, co w pracy zawodowej pomaga mi bardziej wykorzystywać inne zmysły, tj. głównie dotyku.  Właśnie ten rozwój tego zmysłu, wiedzy anatomicznej i właściwy dobór metody terapii, to sedno sukcesu w osteopatii. Wszystko to sprawia,  że w swojej pracy czuję się tak dobrze i sprawia mi ona wiele satysfakcji z osiąganych sukcesów z moimi pacjentami.

Zaufanie i okazywaną sympatię, szczególnie moich najmłodszych pacjentów, niesamowicie motywuje mnie, aby wciąż się szkolić, pomimo ukończenia szerokiej gamy kursów i szkoleń, między innymi:

– terapia czaszkowo krzyżowa – dorośli

– terapia czaszkowo krzyżowa – dzieci i niemowlęta

– touch the brain (dotknij mózgu)

– anatomia i ontogeneza w koncepcji osteopatycznej

– wspieranie układu odpornościowego u dzieci i niemowląt

– manualne leczenie stanów zapalnych I infekcji układowych

– międzynarodowa konferencja terapii blizny

– ziołolecznictwo

– terapia manualna

Oprócz tego, jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Ten kierunek szczególnie motywuj mnie do dalszego osobistego rozwoju.

Opinie naszych klientów

Polecam gabinet w Fit4living. To moja pierwsza wizyta u tego terapeuty i strzał w dziesiątkę. Znacząca poprawa już po pierwszej wizycie, na pewno wrócę.

Tomek Pietrzyk

Bardzo dobra obsługa, przyjazny stosunek do pacjenta, P. Monika jest delikatna, cierpliwa i z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Polecam.

Ewa Garncarz

Fachowa i mila obsługa, pacjent nie jest zostawiony samemu sobie, zrozumiale wszystko tłumaczy. Pełny profesjonalizm. Bardzo polecam Panią Monikę za indywidualne podejście do pacjenta.

Weronika Podlewska

Wysokiej klasy specjalistka terapii czaszkowo krzyżowej o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem, w którym priorytetem jest pacjent. Bardzo dobra współpraca , co prowadzi do szybkiego powrotu do zdrowia. Zamierzam nadal korzystać z pomocy Pani Moniki. Jeśli ktoś szuka  znakomitych fachowców – serdecznie polecam.

Sławek Bębenek

Jeśli masz pytania napisz do mnie

ul. Imbirowa 1b
55-080 Kąty Wrocławskie

tel. 881 313 372

kontakt@gabinet-zdrowia.pl

    Fizjoterapia dla dzieci i dorosłych